Yiğit Kaptan

Adrasan Tekne Turları

Yiğit Kaptan Kimdir?

Yiğit Gökbudak, doğumdan bu yana damarlarında denizin tuzu olan bir kaptan. Kendi teknesi Yiğit Kaptan 07 ile Adrasan’da tekne turları düzenleyerek, insanlara eşsiz bir deneyim sunan bir hayalperest. Küçük yaşlardan itibaren teknelere olan ilgisi ve aşkı ile, denizin derin mavisine olan tutkusunu miçoluk yaparak başlatmış. Kendi ailesiyle birlikte son 10 yıldır kendi teknesi olan Yiğit Kaptan 07’yi işletiyor ve bu süre zarfında Adrasan’ın en sevilen kaptanlarından biri haline gelmiş.

Yiğit Kaptan, denizde yüzmenin ve balık tutmanın keyfini hiçbir şeyle değiştiremez. Bu ikisi onun en büyük tutkuları arasında yer alıyor ve teknesine binen herkesin, bu tutkularının bir parçası olmalarını sağlıyor. Yaz aylarında teknesinde düzenlediği turlarla unutulmaz anılar biriktirirken, kış aylarında ise seracılıkla meşgul oluyor. Seracılık, Yiğit için sakinlik ve huzur dolu bir aktivite olmuş.

Yiğit Kaptan’ın tek amacı, teknesine ayak basan her bir misafirine unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatmak. Kendi ifadesiyle, “Misafirlerim, tekne turundan daha fazlasını almalı; anılarına değerli hatıralar eklemeli.” Bu nedenle tüm enerjisini ve deneyimlerini, misafirlerine eşsiz bir deneyim sunmak için kullanıyor. İster Adrasan’ın kristal berraklığındaki sularında yüzme, ister güneşin batışını izleme, her bir deneyim onun özenli dokunuşlarıyla özel hale geliyor. Bu da onun, kıyılarındaki her deniz severin gönlünde ayrı bir yer edinmesini sağlıyor.

Yiğit Kaptan'ın Teknesi

Adrasan’ın berrak sularında unutulmaz bir deneyim yaşamaya hazır olun. Yiğit Kaptan 07, 15 metre boyutunda, 33 kişi kapasiteli, modern ve konforlu bir teknedir. İster güneşin altında keyif yapın, ister denizin hafif dalgalarında dinlenin, bu teknede aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

2020 model olan Yiğit Kaptan 07, hem estetik hem de fonksiyonellik açısından deniz severlerin beğenisine sunulmuştur. Üst katta 20 adet güneşlenme minderi ile güneşin keyfini çıkarabilir, ayrıca 5 kişilik özel loca alanında sevdiklerinizle huzurlu bir vakit geçirebilirsiniz. Üst kattaki bu alanlar, Adrasan’ın muhteşem manzarasını izlemek için ideal bir konuma sahiptir.

Alt katta ise 8 adet oturma grubu bulunmaktadır. Bu rahat ve konforlu oturma grupları, sohbet etmek, yemek yemek veya sadece denizin manzarasının tadını çıkarmak için mükemmel bir yerdir. Ayrıca teknede, güvenliğiniz için 40 adet can yeleği bulunmaktadır. Yiğit Kaptan 07’de her detay, sizin rahat ve güvenli bir deneyim yaşamanız için düşünülmüştür.

Peki ya müzik? Yiğit Kaptan 07, piyasanın en iyi ses sistemine sahip. Denizin ortasında, güneşin altında dans etmek veya rahatlatıcı bir müzik eşliğinde dingin bir yolculuk yapmak isterseniz, bu tekne tam size göre.

Kısacası, Yiğit Kaptan 07, unutulmaz bir deniz yolculuğu için ihtiyacınız olan her şeye sahip. Sadece güneş kreminizi alıp gelin, gerisini Yiğit Kaptan 07’ye bırakın!